Sondaj:

Considerați că războiul dintre Ucraina și Rusia se va încheia în anul 2025?





Contact:

Telefon:
0721-693374
Fax:
0351-441372
E-mail:
redactia@zdo.ro

Divertisment:

damila

damila

Mircea Solcanu: “Este un DEZAXAT, un DEZECHILIBRAT”

Miercuri, 05 Februarie 2014, ora 22:00
Social


Mircea Solcanu: “Este un DEZAXAT, un DEZECHILIBRAT”

Mircea Solcanu a scris un mesaj șocant pe contul său de Facebook, în care le spune părinților lui Ionuț, copilul omorât de câini, în septembrie 2013, că spera ca și cel de-al doilea băiat al lor să moară. La scurt timp după ce a postat acel mesaj, Mircea Solcanu a șters comentariul. Nu înainte de a fi preluat de presă.

Psihologul Hanibal Dumitraşcu a declarat pentru ziarulring.ro că afirmațiile făcute de Mircea Solcanu arată că vedeta are grave probleme psihice.

“Este într-adevăr şocant! Dacă a scris aşa ceva, nu poate fi decât un dezaxat, un dezechilibrat, un personaj cu grave probleme de identitate personală. Nu pot să fac comentarii despre viaţa lui personală, dar, dacă a postat pe Facebook aşa ceva, se descalifică pentru totdeauna, în primul rând ca om de presă, şi, fără nicio îndoială, avem de-a face cu un personaj care are grave tulburări de comportament, de personalitate”, a mai precizat psihologul.

 



  • Currently 4.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dă-i o nota! Nota curentă: 4.0
Versiunea pentru tiparire versiune print
 Share

Scrie un comentariu:


Nume:
Mesaj:

Întrebare anti-spam - cât fac unu plus unu
(scrie răspunsul cu litere):

caractere rămase.